ОБАВЕШТЕЊЕ О НАДОКНАДИ АПРИЛСКОГ ИСПИТНОГ РОКА

Априлски испитни рок, који није одржан због проглашења ванредног стања у Републици Србији, биће накнадно одржан у периоду од 18. до 31. маја 2020. године.

Сви испити у овом испитном року полагаће се у писаној форми.

Пријављивање испита за априлски испитни рок вршиће се искључиво путем електронске поште на адресу studentskasluzba@mts.rs у периоду од 13. до 17. маја 2020.

Приликом пријављивања испита, студенти су дужни да доставе следеће податке:

• Име и презиме
  • Број индекса
  • Предмети које студент пријављује
  • Који пут пријављује сваки од предмета
  • Доказ о уплати накнаде за полагање испита, за самофинансирајуће студенте (фотографију уплатнице)

Пријављивање испита биће омогућено и самофинансирајућим студентима који нису измирили комплетан износ школарине.

Приликом полагања, студенти ће бити у обавези да се придржавају свих препорука о здравственој заштити и спречавању ширења заразне болести КОВИД-19.

Распоред полагања испита ће бити објављен до краја текуће седмице.

За остале информације, студенти могу да се обрате референтима на следеће бројеве телефона:

Мирјана Петровић – 062-8835325

Тамара Крстић – 062-8835330