Обавештење за студенте друге године: Методика васпитно-образовног рада 2

Обавештавају се студенти друге године да ће се настава предмета Методика васпитно-образовног рада 2 првог наставног дана у четвртом семестру, 7.2.2020. (петак), према истакнутом распореду, одвијати у амфитеатру Одсека Алексинац.

Такође, важно је да се у наставу укључе и студенти који су у радном односу, како би остварили основе за вежбе и могућност да испуне предиспитне обавезе.

Поред увода у предмет, теоријског предавања, тог 7.2. студенти ће бити распоређени у групе и подгрупе и добити потребне инструкције о вежбама у наставној бази и захтевима за реализацију вођене игре.

Обавезан услов за улазак у предшколску установу је уредно оверена санитарна књижица, па се студенти подсећају да провере исправност исте.

29.1.2020. у Алексинцу

др Весна Краварушић, професор струковних студија