Распоред предавања

Друга година

Трећа година

Дошколавање

Специјалиста за припремни предшколски програм

Специјалиста за драмско васпитање

Специјалиста за музичко васпитање

TOP_PANEL

Висока школа је члан EURASHE

logo al smallВисока школа за васпитаче струковних студија Алексинац, Пиварска бб, 18220

Укупно посета

Данас
Јуче
Ове недеље
Прошле недеље
Овог месеца
Прошлог месеца
Укупно
2281991
19369

Your IP: 54.225.3.207
Server Time: 2017-09-22 16:58:37
message
  • ARI Image Slider: "System - Ninja Shadowbox" plugin isn't installed.

Посета професора са универзитета „Св. Ћирило и Методије“ из Бугарске

Од 26. до 28. фебруара 2016. године, у Високој школи за васпитаче струковних студија у Алексинцу, боравиле су професорке др Софија Дерменджиева и доц. др Евгенија Тополска са универзитета „Св. Ћирило и Методије“ у Бугарској.

Сходно потписаном споразуму о сарадњи између наше Школе и Педагошког факултета из Великог Трнова, договорен је наставак међусобне сарадње, размена зборника радова, учешће на стручним конференцијама, као и узајамна посета представника високошколских установа. Том приликом гошће из Бугарске су обишле школске просторије, Алексинац и Сокобању.

{besps}Poseta iz Braca{/pesps}